Dodanie wpisu na blogu czy coś jeszcze? SEO

Piszemy bloga

Publikacja materiału nie oznacza zakończenia pracy. Rozpowszechnianie informacji o nowym artykule jest pierwszym etapem. Ważne jest, aby dowiedziało się o nim jak najwięcej osób. Informujcie o publikacji w waszych sieciach społecznościowych i na czatach. Podziel się nią z przyjaciółmi, rodziną i klientami, którzy mogą być zainteresowani tematem. Przeczytaj komentarze do podobnych artykułów i znajdź w mediach społecznościowych osoby zainteresowane tematem. Napisz list do tych osób. Poinformuj nas, że napisałeś dłuższy i bardziej szczegółowy artykuł i chciałbyś się nim podzielić. Jeśli dana osoba odpowie, wyślij jej link. Wysyłanie linku bez wyjaśnienia nie jest wskazane. To jest spam! Musisz zbudować listę czytelników swojego bloga. Poczta elektroniczna, komunikatory internetowe i media społecznościowe to sposoby na zbudowanie bazy czytelników Twojego bloga. Reklama artykułu będzie rozprowadzana w bazie danych i w końcu stanie się potężnym źródłem nowych materiałów. Głównym źródłem ruchu jest SEO.

Wpływ SEO na znalezienie bloga

Jednak początkowy napływ czytelników po opublikowaniu artykułu powoduje, że szybko zyskuje on popularność. Materiał nie będzie aktualizowany, jeśli ten etap nie będzie przestrzegany. Następnie następuje gromadzenie ruchu z wyszukiwarek. Artykuł zacznie pozyskiwać ruch z wyszukiwarek w ciągu kilku godzin lub miesięcy. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy artykuł został stworzony z myślą o zapytaniach do wyszukiwarek. Ponieważ ruch SEO pozwala przyciągnąć duży ruch za bardzo niską cenę, stanowi on podstawę każdej witryny. Możesz stworzyć efekt kumulacji, pisząc artykuły, które są istotne z biegiem czasu. Krok 10: Promuj swój blog. Jest to ciągły proces, który towarzyszy tworzeniu treści. Zwiększony ruch to Tworzenie treści i promocja SEO SEO dla blogów składa się z wielu części.

Optymalizacja artykułów

Optymalizacja artykułów strona po stronie – cykl pracy obejmujący wybór tematu, opracowanie nagłówków, podtytułów i metatagów; Optymalizacja techniczna całej witryny – eliminacja błędów i zgodność z nowoczesnymi wymogami, takimi jak wysoka prędkość pobierania, bezpieczeństwo, prywatność itp. Czynniki behawioralne i użyteczność mają kluczowe znaczenie dla maksymalizacji zaangażowania użytkowników i łatwości interakcji z treścią bloga. Promocja linków odnosi się do pozyskiwania rekomendacji (linków) do bloga z wiarygodnych źródeł. Dla rozwoju bloga istotne jest działanie we wszystkich czterech kierunkach. Krok 8 obejmuje drugi punkt. Analityka internetowa to sposób na monitorowanie i kontrolowanie postępów w promocji bloga.

Aby ją uzyskać, potrzebne są trzy usługi: Google Analytics, biura webmastera wyszukiwarki (Google Search Console) oraz usługi zbierania elementów na żądanie. Ważne jest, aby okresowo analizować dane zebrane przez wyżej wymienione usługi. W biurach webmasterów można tworzyć ważne alerty, które będą natychmiast wysyłane. W przypadku mniejszego bloga będziesz potrzebować mniej danych. Na początek można to robić raz na 2-3 tygodnie. Ważne jest, aby nie tylko patrzeć na wykresy i liczby, ale także analizować je i wyciągać wnioski.

designedforlife
Author: designedforlife

Leave a Comment